Firma "BUINFO" istnieje na rynku informatycznym od 1993 roku. Rozpoczęliśmy działalność typowo informatyczną w zakresie tworzenia i serwisu oprogramowania bankowego następnie oprogramowania związanego z obsługą urzędów miast i gmin.

Kolejnym etapem naszej działalności było poszerzenie zakresu prac o instalacje sieci komputerowych oraz dostarczanie sprzętu komputerowego, co oczywiście wiąże się z serwisem technicznym, w bankach, urzędach skarbowych czy urzędach miast i gmin.

Konsekwencją rozwoju firmy było rozpoczęcie stałej opieki w zakresie oprogramowania i techniki komputerowej w kilkunastu bankach i urzędach na terenie Wielkopolski, współpracując przede wszystkim z Bankami Spółdzielczymi i Urzędami Miast i Gmin. Biorąc pod uwagę ważność ciągłości pracy w/w firm proponujemy stały i awaryjny serwis informatyczno-techniczny od 3 do 48 godzin ( w zależności od podpisanych stałych umów).

Wraz z rozwojem techniki Internetowej od 1999 roku poszerzyliśmy naszą ofertę o kompleksową obsługę firmy w zakresie poczty elektronicznej, kont WWW, dzierżawę serwerów wirtualnych, tworzenie witryn na zamówienie wraz z ciągłym serwisem.

Od 18 listopada 2001 roku, przy współpracy z grupą producentów, pomagamy firmom w założeniu własnej witryny internetowej związanej z zaopatrywaniem firm w środki niezbędne do normalnego funkcjonowania firmy (od środków czystości, elementów wyposażenia biur, sprzętu komputerowego poprzez artykuły spożywcze do materiałów biurowych i innych), bezpośrednio u producentów z dostawą do siedziby firmy.

1 sierpnia 2003 rozpoczeliśmy kolejny etap rozwoju naszej firmy. Uruchomiliśmy własny Serwer Internetowy.


Strona przygotowana do oglądania w rozdzielczości minimum 800x600.